Aktuality KB Breza

Pezinský duatlon

Dňa 14.apríla 2018 sa v Pezinku konalo ďalšie kolo Slovenského pohára v duatlone. Tohto prvého ročníka sa zúčastnili aj naši pretekári. Na trati 5 km beh - 20 km bike - 2,5 km beh v kategórii "Veteráni 1" (40-49 roční) sa podarilo Marekovi Voškovi vybojovať pekné 5.miesto. V kategórii "Veteráni 2" (50-59 roční) si Peter Sitárik po výbornom výkone vybojoval umiestnenie na pódiu, keď so stratou 1 minúty skončil na 2.mieste. Výsledky (stiahni tu).

Beh oslobodenia Likavky

Dňa 15. apríla 2018 sa v obci Likavka uskutočnil už 40.ročník Behu oslobodenia Likavky. Na zmenenej a veľmi náročnej trati náš klub reprezentovali ml. žiak Sebastián Belicaj a "Veterán" Juraj Maxa. Sebastián na trati dlhej 800 m po dobrom výkone skončil na 4.mieste a Juraj na trati 12 200m obsadil napokon konečné 15.miesto. Výsledky (stiahni tu).

Záver sezóny - vyhlásenie Kráľa biatlonovej stopy

Dňa 10.apríla 2018 sa v Banskej Bystrici konalo slávnostné odovzdávanie cien pre najlepších biatlonistov za sezónu LETO 2017 a ZIMA 2018. Náš klub opäť získal jedno ocenenie, keď si cenu za celkové víťazstvo v letnom biatlone v kategórii 10-11 ročných žiakov prevzal Sebastián Belicaj. Ocenená bola aj naša odchovankyňa Zuzana Remeňová zo ŽP Šport Podbrezová, ktorá si prevzala cenu za celková víťazstvo v letnom biatlone v kategórii 16-17 ročných dorasteniek. Hlavnú cenu "Kráľ(ovná) biatlonu" získala Anastazia Kuzminová, ktorá zvíťazila pre Paulínou Fialkovou a Tomášom Hasilom.

Konečné rebríčky SZB po sezóne ZIMA 2018

Slovenský zväz biatlonu zverejnil konečné rebríčky po zimnej sezóne, v ktorej sa na štart postavilo viac ako 220 pretekárov. Náš klub reprezentovalo počas sezóny iba 5 pretekárov čo sa odzrkadlilo na získaných bodoch a tak aj na celkovom umiestnení. V žiackych kategóriách sme skončili na 12.mieste a celkovo na 16.mieste spomedzi 24 klasifikovaných klubov. V jednotlivcoch sa najviac darilo Sebastiánovi Belicajovi, ktorý v kategórii 12-13 ročných žiakov obsadil konečné 5.miesto, keď sa pred neho dostali iba o rok starší súperi. Jeho brat Benjamín Belicaj obsadil v kat. 14-15 ročných žiakov 9.miesto. Eliška Smarkoňová v kat. 14-15 ročných žiačok obsadila 7.miesto. Konečné rebríčky (stiahni tu).

Po kliknutí na nasledujúci odkaz dostanete ďalšie aktuálne informácie. AKTUALITY!!!